Dwóch Amerykanów wpadło na pomysł, jak zamienić "wodę w wino"

Dwóch Amerykanów wpadło na pomysł, jak zamienić "wodę w wino"Postanowili przekuć pasję do win w dochodowy biznes. Uznali, że skoro warzenie piwa w domowych warunkach staje się coraz powszechniejsze to dlaczego nie uprościć technologii wytwarzania wina.
W ten sposób powstała Miracle Machine, która umożliwia wyprodukowanie dobrej jakości trunku nawet w 3 dni. Sprzęt wykorzystuje technologię przyspieszonej fermentacji.
Według pomysłodawców szybsza produkcja wina nie wpływa na jego jakość. Urządzenie wyposażone jest w specjalną tablicę czujników, przetworniki elektryczne oraz cały system pomp i grzejników, które razem tworzą optymalne środowisko, w którym dojrzewają wina. Aby wyprodukować własne wino wystarczy za pośrednictwem aplikacji na smartfonie wybrać rodzaj trunku a następnie urządzenie pobiera odpowiednią saszetkę z koncentratem z winogron, drożdże oraz wodę. Przyspieszona fermentacja trwa kilka dni i nie wymaga żadnej pracy klienta, który zdecyduje się na zakup Miracle Machine. Twórcy poinformowali, że przewidywana cena urządzenia to 499 dol.. Koszt składników niezbędnych do wyprodukowania butelki wina wyniesie około 2 dol. Pomysłodawcy chcą udoskonalić prototypową wersję urządzenia i rozpocząć masową produkcję do czego niezbędny jest kapitał. Z tego powodu planują przeprowadzenie zbiórki środków za pośrednictwem serwis Kickstarter.
 Inicjatywa "Miracle Machine" okazała się skuteczną kampanią marketingową,  przez którą jej pomysłodawcy chcieli zwrócić uwagę na problem braku dostępu wody pitnej.

źródło mambiznes.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Truskawki z Martini - letni , orzeźwiający, smaczny i prosty drink na upalny dzień

Sambuca

Mamajuana dobra na wszystko .