Wypożyczalnia sprzętu barmańskiego i szkła do drinków .Wychodząc  na przeciw oczekiwaniom klientów uruchomiliśmy wypożyczalnię sprzętu barmańskiego.

 Doradzimy również w wyborze odpowiedniego sprzętu,  szkła i menu napojów wraz z przepisami na drinki na szczególne okazje.

Zapewniamy możliwość indywidualnych  szkoleń z zakresu sztuki barmańskiej .

Dzięki tej niewielkiej, subtelnej pomocy, w oczach swoich  przyjaciół staniecie się z pewnością prawdziwymi mistrzami.


Nie trzeba być zawodowym barmanem, aby móc przygotowywać swoim bliskim wspaniałe i smaczne drinki z charakterystyczną parasolką.
Osoby, które serwują nam kolorowe napoje za barem , mają do swojej dyspozycji cały arsenał niezbędnych akcesoriów do przygotowywania drinków. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby również w domu raczyć podniebienia naszych przyjaciół.Wśród producentów najbardziej cenionych akcesoriów do przygotowywania drinków wyróżnić należy firmy Nuance, Blomus, Zack, Stelton oraz Vacu Vin. Ceny najprostszych, szklanych shakerów rozpoczynają się od 50 złotych, natomiast w przypadku modeli ze stali nierdzewnej najczęściej kształtują się na poziomie 150-200 złotych. Miarki barowe zazwyczaj oznaczają wydatek w granicach 40-80 złotych, natomiast dobrej jakości nalewak to koszt nawet 100 złotych. Tańszym akcesorium jest lejek do warstw, na który wystarczy przygotować około 25 złotych. Z kolei cena praktycznego zestawu narzędzi barowych mieści się w granicach 200-400 złotych.

Bogactwo oferty sprawia, że nie trzeba być profesjonalistą, aby przygotowywać wspaniałe i efektowne drinki. Wszelkie akcesoria służą nie tylko zawodowym barmanom, ale również amatorom zaskakiwania gości niezwykłymi napojami.

Zapraszamy do współpracy.
Kontakt e-mail: biuro@vipbar.pl
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Truskawki z Martini - letni , orzeźwiający, smaczny i prosty drink na upalny dzień

Sambuca

Mamajuana dobra na wszystko .